Televizyon Servisi

istanbul tv servisi
   1950 lerde yaygınlaşarak başlayan televizyon bağımlılığı beraberinde bir çok yan ürünlerin ve bu sektörde gelişmelerin yaşanmasına sebeb oldu.Bir dönemlerin tek bir kişininin taşımasının zor olduğu tüplü siyah beyaz tv lerinden günümüzde 1-2 cm genişliğinde dijital ve süper görüntü kalitesinde LCD-LED-Plazma televizyonlara dönüştü.
  Gelişme o kadar baş döndürücüydü ki insanların her yıl televizyonunu değiştirme zorunuluğunda hissetmelerine neden oluyordu.Tabiki bu durum televizyon servisi ihtiyacını azalttı.Çünkü 2-3 sene garanti veren firmaların garanti süresi sonunda bozulan televizyonları tamir ettirmek yerine yeni modelleri almaya yönlendirmeleri tamir sektöründe çalışan binlerce kişi için işsiz kalmak eşiğinde bulunmanın korkusunu yaşatıyordu.
  Yıllar süresi içinde ekonomik dalgalanmalar ise insanların yeni televizyon almalarını imkansız hale getirdiğinde televizyon tamiri sektörü yeniden canlanma gösterdi.Yeni televizyonların tamamen soketli yapısı yeni televizyonların sök tak tamir tekniğiyle ucuz ve hızlı tamirine imkan veriyordu. Televizyonunuzda oluşan arızalarda yeni televizyon almak yerine tamir ettirip tasarruf sağlamanız mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir