Lcd-Led-Plazma Tv Ekran Tamiri

Lcd-Led-Plazma tv Ekran tamiri

  Lcd-Led-Plazma televizyonlar ince ve özel yapısı ve görüntü kalitesi nedeniyle son yıllarda en çok satın alınan beyaz eşya konumuna geldi.HD Ultra HD görüntü kalitesi nedeniyle günümüzde nerdeyse tüplü televizyonlar ortadan kalktı.
  Lcd-Led-Plazma tv ekran tamiri ince yapıları ve yüksek teknolojik özellikleri nedeniyle oldukça hassas yapıya sahipler.Kırılma ve çatlama olaylarının yanında temizliği esnasında sıvı teması gibi nedenler bu tür tvlerin çok çabuk ve geri dönülemeyecek arızalara sebeb olmaktadır.
  Ekran yapısı nedeniyle birkaç katmandan oluşmaktadır.En üstte koruyucu ve darbelerden etkilenmesini engelleyen katman onun altında modül adı verdiğimiz görüntünün sergilendiği mikro lambaların bulunduğu katman onunda altında tvnin görüntüyü işlemesini sağlayan devre ve çipler bulunur.
  En üstte bulunan koruyucu katmanın çatlaması veya kırılması durumunda tv ekran tamiri gerçekleşebilmektedir.Lakin bu işlemde düşünüldüğünün aksine kolaybir işlem olmayıp konusunda uzman teknik elemanların yapması gereken bir çalışmadır.
  Modül kırıkları yada çatlamalarında ise tamir imkansız olup televizyonunuzu değiştirmeniz tek çare olmaktadır.Arızanın neden kaynaklandığını biz kullanıcıların anlaması mümkün olmayıp konusunda uzman ekiplerin ve servislerin incelemesi sonucu kesin ve net bir çözüm sunulabilir.
  Tv arızaları konusunda her türlü sorun ve bilgi almak için iletişim numaralarından bizlere ulaşarak bilgi ve garantili tv tamiri hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir